• et
  • en
  • ru
  • fi
  • sv
Otsi kodulehelt
Close

Otsi kodulehelt

Korduma kippuvad küsimused

Milline uks sobib korteriukseks?
Korteriukseks sobib EI30 tuletõkke siseuks.

Milliseid uksi on võimalik osta?
Pakume koos paigaldusega sise-, välis- ja tuletõkkeuksi. Tootevalikus on metalluksed, suure klaaspinnaga Forster profiil- ja lükanduksed, mitteavatavad aknad ja seinad ning garaaži- ja tööstuslikud tõstuksed. Kõik tooted on väljas ka meie tootevalikus antud veebilehel. Lisaks eritellimustele saab meilt standardseid kohe olemas uksi. Lisaks soovitame külastada ka leiunurka, kust võib leida väga hea hinnaga valmis tooteid.

Milliseid mõõte on ukse tellimiseks vaja?
Metallukse valmistamiseks vajaminevad ava mõõdud on koos seletustega nähtavad siit >
Lisaks on vaja infot lävepaku  ja lengitüübi kohta ning kas tegu on välisukse või siseuksega ja kas soovitakse tuletõkkeust.

Kuna ja kuidas te teavitate mind uste või muude tellitud toodete valmimisest?
Anname kliendile toodete valimisest teada telefoni või e-kirja teel. Teatamise mooduse saab eelnevalt kokku leppida.

Kas ustele on võimalik tellida ka paigaldus ja kui palju see maksab?
Pakume paigaldust kõikidele oma toodetele. Paigaldust teostavad professionaalsed uksepaigaldajad ning selle hinnad sõltuvad paigaldatava toote eripärast.

Kas pakute ustele ja toodetele ka garantiid?
AS Saku Metall Uksetehas annab enda toodetud toodetele kahe aasta pikkuse garantii võimalike konstruktsiooni-, tootmis-, ja materjalivigade ilmnemise vastu ning tootmise käigus komplekteeritavatele toodetele nende tootja tehase poolse garantii. Garantiiperiood algab toote ostjale üleandmisest. Vaata täpsemalt siit >

Mis on ukse käelisus?
Ukse käelisus tähendab seda, millises suunas uks avaneb. Käelisust vaadatakse alati ukse avanemise poolelt – ukse hinged jäävad Sinu poole ning avad ukse tõmmates seda enda suunas. Lihtne viis ukse käelisuse määramiseks: vaata ust hingede poolt. Vasakukäeline uks – hinged on vasakul, paremakäeline uks – hinged on paremal.

Kuidas mõõdistada tõstust?
Tõstukse ava mõõdistamise kohta vaata siit >
Tõstukse puhul peab kooskõlastama ka akende ja ventilatsioonirestide asukoha.

Garaažiukse puhul mis see silluse ruum on?
Lühidalt öeldes on sillus ukseava kohal oleva vaba ruum.  Mõõt ukseava kohalt nt laeni või esimese takistuseni (torud, kaablirennid jne). h – sillus.

silluse_pilt

Kuidas tulla teie juurde (Põrguvälja teel 25, Rae vald, Harjumaa) ühistranspordiga?
Saku Metalli lähedale jääb Sinikivi peatus, kus peatuvad bussid 120, 125, 131, 144 ning marsruuttaksod 214, 214A, 244, 244A. Vaata Sinikivi peatust läbivaid bussiliine ja kellaaegu siit.