• et
  • en
  • de
  • ru
Tel: +372 650 6500
Otsi kodulehelt
Sulge

Otsi kodulehelt

Saku Metall Allhanke Tehas sai ühe võimeka seadme võrra rikkamaks – masinaparki lisandus uhiuus painutuspink TruBend Series 5000 TRUMPF

Üheks Saku Metalli märksõnaks läbi aegade on olnud moodne tehnikapark. 17. detsembril 2018 lisandus uusim seade – offline programmeeritav Trumpf TruBend 5130.

Uus pink on oma eelkäijast käsipainutuspingist täpsem tänu servoajamitele, tänapäevastele nurgamõõtmissüsteemidele ja CNC-juhtimisega alatala kompensatsioonile, sellel on nii laseriga kui ka mehaaniline nurgamõõtja.


Kahes painutusnurga mõõtmise tehnoloogias nähakse võitu eelkõige selles, et esimene painutatav detail on mõõtudelt õige ning seetõttu väheneb seadistusdetailide hulk. Suurel 21,5” ekraanil kuvatava detaili visualiseerimise läbi väheneb praagi hulk ka nn peeglisse painutatud detailide arvelt. Lisaboonuseks võib pidada ka ajalist võitu, sest painutusprogrammid tehakse kontoris valmis ja operaatori ülesandeks jääb ainult õige programmi valimine ning painutusprotsessi alustamine.
Samuti vähendavad seadistusaegasid hüdrauliliselt lukustuvad ja eest laetavad tööriistahoidjad ning tööriistade positsioonide indikaatorlambid templihoidjate küljes.

Tagasi