• et
  • en
  • de
  • ru
Tel: +372 650 6500
Otsi kodulehelt
Sulge

Otsi kodulehelt

SAP S/4HANA saab Saku Metalli ettevõtete uueks äritarkvaraks

Saku Metall Grupi ettevõtted on valinud oma uueks äritarkvaraks SAP S/4HANA, mis on koostööle suunatud, kliendile orienteeritud ning spetsiaalselt meie vajaduste jaoks seadistatud. SAP on äritarkvara, mida kasutavad paljud maailma juhtivad ettevõtted.

SAP S/4HANA hakkab asendama meie praegust majandustarkvara, Axapta 4.0, mille võimalused olid piiratud meie tootmismahtude ja soovitud detailsuse osas. Uue tarkvara kasutusele võtmine on äärmiselt oluline meie protsesside edasiseks automatiseerimiseks. Erinevate tarkvarade ja teenuste omavaheline liidestamine ja protsesside automatiseerimine on aga üks peamisi efektiivsuse saavutamise kohti.

Meie paindlikkus on selge konkurentsieelis välisturgudel. Muutuvate konfiguratsioonide, tarneaegade ja mahtude dünaamikaga toodete pakkumise paindlikkus on meie planeerijate jaoks suur väljakutse. Eesmärgiks oli leida lahendus, mis võimaldaks tootmist paindlikult ja detailselt planeerida, et saaksime samal ajal nendele muutustele reageerida ja tootmisvõimsusi automatiseerida.

Uue tarkvara osas on meil suured ootused ja lootused. Pingutame selle nimel, et täielikult üle minna SAP S/4HANA tarkvarale 2022. aasta jaanuariks ning jagada uue tarkvara eeliseid oma klientide ja partneritega.

 

Kasud klientidele ja koostööpartneritele:

Kasud meie juhtidele ja planeerijatele:

 

Riina Tali, Mart Kink, Anthony Rust, Foued Boubaker, Anil Neupane, Ameni Dhawefi, Next Ventures and MSBS – oleme tänulikud kõigi jõupingutuste eest, mida olete selle nimel teinud. Olete suurepärane meeskond, kellega koos töötada!

Tagasi