• et
  • en
  • ru
  • fi
  • sv
Otsi kodulehelt
Close

Otsi kodulehelt

Tagasi toodete nimekirja

Terasprofiillükanduks

PSD011

  • Norm

Küsi pakkumist

Kasutusala

Lükanduksi kasutatakse ruume eraldavates seintes, kus ukse avamisega tahetakse saada võimalikult suurt ava või kus käändukse avanemiseks pole piisavalt ruumi. Kuna lükandukse avamine ja sulgemine on tülikas, siis ei ole mõtet paigaldada lükandust käidavasse kohta, kus tuleb seda sageli avada ja sulgeda. Uks on ette nähtud kasutamiseks sisetingimustes kuivades ja köetavates ruumides, kus ei ole otsest kokkupuudet kemikaalidega ega korrodeerumist soodustavat keskkonda.

Konstruktsioon

Lükanduksed ja seinad valmistatakse Šveitsi tootja Forster Profilsystem AG kvaliteetsest terasprofiilisarjast Forster Norm. Kõik liited keevitatakse. Ukse kandesüsteem (siinid, vankrid, juhikud) on Soome firmalt Helaform Oy. Ukse juhtsüsteem ei vaja ukse ava kohal põrandas mingeid paigaldisi, mis võiksid käimist takistada või põrandate puhastamisttülikamaks muuta. Klaasi ja raami vahele paigaldatavad klaasitihendidon kvaliteetsest EPDM kummist.

Lisad

Raamide paremaks kaitsmiseks niiskuse eest on raameenne värvimist võimalik katta tsingikihiga (galvaanilisel teel). Vajadusel on uks võimalik varustada automaatse avamissüsteemiga, mille kontrollsüsteem pakub väga erinevaid kasutusvõimalusi (fotosilmad, lülitid, koodkontrollerid jmt).

Küsi pakkumist

RAL9010 RAL7001 RAL8014 RAL9007 RAL7024 RAL9006
Hinna sees on näidatud põhitoonid. Lisatasu eest ükskõik, mis värv.
Tagasi toodete nimekirja