• et
  • en
  • ru
  • fi
  • sv
Otsi kodulehelt
Close

Otsi kodulehelt

Ettevõttest

Üle 10 000 kliendi!

Saku Metall AS on tegutsenud peaaegu 30 aastat, omades seeläbi pikaajalist kogemust metalluste valmistamise valdkonnas ning pakkudes tööd ligikaudu 300 töötajale. Ettevõtte äritegevus jaguneb kahe ärisuuna vahel – uksetootmine ja allhange. AS Saku Metall Uksetehas toodab metalluksi, terasprofiiluksi ja muid terasprofiiltooteid ja tõstuksi (garaažiuksi ja tööstuslikke tõstuksi).
Metalluksed jagunevad kasutusotstarbe- ja koha järgi:

Terasprofiiltooted, mis valmistatakse FORSTER profiilist, leiavad valdavalt kasutust ühiskondlikes ja tootmishoonetes ning jagunevad:

Tõstuksi valmistatakse nii kodugaraažidele kui tööstus ja ühiskondlikele hoonetele. Täislahenduste pakkumiseks klientidele müüb Saku Metall Uksetehas ka lukke, lukutarvikuid (ASSA ja ABLOY) ja automaatikasüsteeme (SOMMER, OVITOR, ABLOY) ning teostab oma toodete paigaldust. Lisateenustena pakume uste, lukkude ja automaatikate hooldust ning remonti ja lukustuse projekteerimist ja teostust. Lisaks saab klient omale ettevõtte esinduskauplusest soetada liuguste kandesüsteeme HELAFORM. Saku Metalli peakontor asub aadressil Põrguvälja tee 25 Rae vallas Harjumaal. Ettevõtte põhitootmine paikneb samal aadressil. AS Saku Metall Uksetehasel on tütarettevõte Soomes Saku Metall OY. Ettevõte tegutseb koostöös partneritega lisaks teistes Läänemere regiooni maades.

Visioon
Saada Põhja-Euroopa juhtivaks ukselahenduste pakkujaks

Missioon
Turvalised ja kestvad ukselahendused

Tootmine

Saku Metall AS-il on kaks tootmisüksust kogupinnaga 20 000 m2, millest üks asub Tallinnas Saku tänaval ning teine Harjumaa Rae vallas Põguvälja teel.
Järgime Saku Metalli juba esimestel tegevusaastatel väljakujunenud põhimõtteid – pidev ettevõtete tehnoloogia täiendamine, protsesside täiustamine ja töötajate arendamine. Nende põhimõtete järgimine võimaldab meil rahuldada eri tööstusvaldkondade ettevõtete spetsiifilisi vajadusi, tagada kiired ja õigeaegsed tarned ning toodete ja teenuste kõrge kvaliteedi.

Ettevõtte keskmised tootmismahud

• lehtmetalli töötlemine – 500tonni/kuus
• metalluste tootmine – 1000tk/kuus
• terasprofiiltoodete tootmine (klaasuksed, -seinad, aknad) 500m²/kuus
• sektsioonpaneelidest tõstuste tootmine – 120tk/kuus

Uksetehase toodangu paigaldavad oma paigaldusbrigaadid. Hooldus- ja remondibrigaadid hooldavad nii Saku Metalli tooteid kui osutavad teenust teiste tootjate toodete töökorras hoidmiseks.