• et
  • en
  • ru
  • fi
  • sv
Otsi kodulehelt
Close

Otsi kodulehelt

Sõlmisime lepingu Meriski 2,4,6 korterelamute metalluste valmistamiseks ja paigaldamiseks

Astlanda Ehitus OÜ ja Saku Metall Uksetehas AS sõlmisd lepingu Meriski 2,4,6 korterelamute metalluste valmistamiseks ja paigaldamiseks.
Objekti asukoht on Lõvirahu elamurajoon, Meriski 2,4,6 Tallinn.
Objekt valmib 2021 aasta alguses.
Vaata lisaks: http://lovirahu.astlanda.ee

AS Saku Metall Uksetehas on kollektiivpuhkusel 13.07.-26.07.2020

AS Saku Metall Uksetehas on kollektiivpuhkusel 13.07.-26.07.2020

Antud perioodil ei toimu toodete müüki, tootmist, paigaldamist ega väljastamist.

Kiireloomulise avarii korral palume helistada telefonil 6 110 010 (kell 08:00 kuni 16:30) või saata e-kiri .

Hinnapäringud palume saata e-postile .
Vastame Teile peale puhkust esimesel võimalusel.

Soovime Teile ilusat suve!

Kohtumiseni taas 27. juulil.

Kauba väljastamine

Alates 22.06.2020 toimub kogu valmistoodangu ja lukkude väljastamine meie tehase laost aadressil Põrguvälja tee 25, Rae vald (LADU B9).

Tööpäeviti 10.00-16.00. Lõuna 12.00-12.45.

Kaunist Jaanipäeva!

Head sõbrad

Esmaspäeval 22. juunil meie kontor ja müügiesindus on suletud.

Kohtumiseni jälle 25. juunil!

Sõlmisime lepingu TORN-62 eluhoone metalluste valmistamiseks ja paigaldamiseks

Metropoli Ehitus OÜ ja Saku Metall Uksetehas AS sõlmisid lepingu 20-korruselise eluhoone TORN-62 metalluste valmistamiseks ja paigaldamiseks.
Objekti asukoht on Seebi 1, Kristiine linnaosa, Tallinn.
Objekt valmib suvel 2020.
Vaata lisaks: www.endover.ee/torn

 

Osaleme karjäärimessil Võti Tulevikku 2020

Mõtleme tulevikule ning hoolime noorte arendamisest. Saku Metalli esindajad on 03.03.2020 Tallinna Tehnikaülikoolis, kus toimub järjekordne karjäärimess Võti Tulevikku 2020. Tutvustame tudengitele Saku Metalli ettevõtteid ja loodame, et varsti ühinevad meie meeskonnaga noored talendid, kes on valmis panustama metallitööstuse arengusse. Kohtume messil!

Tere tulemast Allhankemessile ELMIA Subcontractor 2019

• Saku Metall Allhanke Tehas kutsub Sind Happy Hour-le 13.11 kell 15:00-17:00 halli A08:12
• Saku Metall Allhanke Tehas ootab külastajaid EAS-i ühisstendis hallis A08:12 koos teiste Eesti ettevõtetega
• Põhja-Euroopa juhtiv allhankemess ELMIA Subcontractor 2019 toimub 12.-15. novembril 2019 Rootsis Jönköpingis

ELMIA Subcontractor on näituse- ja kohtumispaik, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid. Mess pakub laiahaardelist ülevaadet nii olevikust kui ka tulevikust – inspiratsiooni aladel vastavate programmidega. Neljas hallis on 1200 väljapanekut 30-st erinevast riigist, mis moodustab väga ladusa koostöö- ja arenguplatvormi.

Saku Metall Allhanke Tehas AS on loodud 1991. aastal. Ettevõtte tegevusalaks on allhanketööd õhukesest lehtmetallist – kuni 8 mm paksusega külmvalts-, galvaniseeritud- ja roostevaba terast ning alumiiniumi. Peamised pakutavad teenused on stantsimine (laserlõikus, markeerimine), painutamine, keevitamine (TIG, MIG/MAG), värvimine ja koostamine. Saku Metall AS kvaliteedijuhtimissüsteem on integreeritud keskkonnajuhtimissüsteemiga, mis vastab standardite ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 nõuetele.

Mess on avatud
Teisipäeval, 12.nov 9–17
Kolmapäev, 13.nov 9–17
Neljapäev, 14.nov 9–17
Reede, 15. nov 9–15

Kontakt
Robert Talalaev
Manager of Sales and Development department
Tel: +37253089227

Kohtumiseni messil!

Messi veebilehekülg on www.elmia.se/en/subcontractor/

Spordinädala Sügisspartakiaad 2019 ja Saku Metall taaskord tublil 6. kohal

Juba traditsiooniks on saanud Saku Metalli osalemine kahel Firmaspordi spartakiaadil – kevadel ja sügisel. Nii ka seekord kui Spordinädala raames toimus 23-27. septembril Sügisspartakiaad, mis pakkus taaskord põnevust,  rohkelt emotsioone ning enda proovile panekut uudsete aladega.
Kui peale esmaspäevast pokkerit troonis Saku Metall üldarvestuses ettevõtete nimekirja esimesel, pärast vibulaskmist kohal ning nädala keskel peale kardisõidu võistlust kolmandal, tulid lõpupoole mängu siiski enam mitte nii soosivad alad.
Pokkeri esikoha eest peab tänama eelkõige Siim Suitsevit (3.) ning Gert Gordejevit (4.), kuid kõik osalejad olid stabiilselt tublid. Vibulaskmises väärivad kindlasti kiitust Paul Villemi meeste 2. koht (95 punkti), aga ka Gert Gordejev (meeste 8.). Kardisõidu Saku Metall 1 tiimist (ainukesena ka A finaalis) tõid 56 punktiga kolmanda koha koju Gert Gordejev, Hans Villemi, Ivar Miilberg, Kaspar Peek ja Maila Vaher.
Nädala teine pool nii edukas polnud. Piljardiga platseeruti firmade lõikes neljateistkümnendaks. Sõudeergomeetri võistlustel ja ujumises saavitati mõlemas 7. koht.
Kaspar Peek (Saku Metalli tootejuht) vajas vahetult pärast sõudeergomeetri võistlust aega, et taastuda, sest pingutus oli suur. „Natukene jäi eesmärgist ikkagi puudu. Lootsin ajaks saada 3.10 ja esiviisikus olla, kuid lõpuks tuli 3.11. Natukene enne võistlust tuli Googeldada ja sai proovitud ka sõudeergomeetril. Nii kõvasti sai proovitud, et jäin haigeks, kuid täna lõpetades oli väga hea tunne ikkagi.“
Kaspar saavutas ajaga 3.11 sõudeergomeetril siiski tubli meeste 6. koha, olles Saku Metalli kõige edukam antud alal. Väga tubli oli ka Kea Karja, kes naistest 12. koha välja sõudis ja vajalikud naistepunktid koju tõi. Ujumise 50m kiireimad ajad said kirja Aron Alt (meeste 6. ajaga 29,56) ja Reili Kaibald (N40 4. koht ajaga 45,92).
Saku Metalli turundusjuht Reili Kaibald: “Firmaspordi spartakiaadide puhul tuleb valmis olla väga erinevateks katsumusteks, mis teebki võistlusnädala põnevaks ja pakub pinget kuni lõpuni. Meie ettevõttes oli juba osalejate registeerumisel näha, et oleme tugevalt kardiusku, sest moodustatud sai tervelt 4 võistkonda. Samuti andsid ka pokkerist huvitatud end suhteliselt lihtsalt üles. Küll aga nägime tublisti vaeva naisosalejate leidmisega ujumisse ning piljardisse ja sealt kogusime ka vähem punkte. Samas, selleks et võita, tuleb stabiilselt tubli olla läbi kõikide alade.”

Aitäh taaskord Firmaspordile suurepärase eestvedamise eest! Kokkuvõttes jäädi väga rahule ja sportlik nädal sai lõpetatud reedel piduliku autasustamise ning afterpartyga!

Firmaspordi Sügisspartakiaad’19/fotod: Ardo Säks

Saku Metall Allhanke Tehas AS Allhankemessil Alihankinta 2019

• Soome suurim allhankemess Alihankinta 2019 toimub Soomes Tamperes 24.-26. septembrini 2019
• EAS ja Eesti Masinatööstuse Liit viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga messile. Stend asub hallis D, stend nr D220.
• Saku Metall Allhanke Tehas AS kutsub Sind Happy Hour-le on teisipäeval 24. septembril 16:00-18:00 D-220

Soome suurimal allhankemessil osalevad ettevõtted metalli-, elektroonika-, plasti- ja kummitööstusest, samuti IKT-sektoris tööstuslahendustega tegelevad ettevõtted. Messil on esindatud ka valdkonna konsultatsiooniettevõtted, erinevad riiklikud ning regioonide ühisstendid. Messil osaleb ca 1000 eksponenti 20 riigist ja külastajaid ligi 20 000. 2019. aasta teemaks on jätkusuutlik tootmine Soomes ja ka ettevõtetele väljastpoolt, kes Soomes tegutsevad.
Saku Metall Allhanke Tehase poolt loodud klaasist ja metallist LED vitriin ringisõitva mängurongiga sümboliseerib ühelt poolt ettevõtte pidevat edasipürgimist ja arengut, teisalt aga vihjab otseselt rongitööstusele – tööstusharule, mille arengule ja kasvule nähakse ennast meelsasti kaasa aitamas.

Saku Metall Allhanke Tehas AS on loodud 1991. aastal. Ettevõtte tegevusalaks on allhanketööd õhukesest lehtmetallist – kuni 8 mm paksusega külmvalts-, galvaniseeritud- ja roostevaba terast ning alumiiniumi. Peamised pakutavad teenused on stantsimine (laserlõikus, markeerimine), painutamine, keevitamine (TIG, MIG/MAG), värvimine ja koostamine. Saku Metall AS kvaliteedijuhtimissüsteem on integreeritud keskkonnajuhtimissüsteemiga, mis vastab standardite ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 nõuetele.


Mess on avatud:
Teisipäev 9–17
Kolmapäev 9–17
Neljapäev 9–16

Kontakt:
Andres Jahimees
Projektijuht
Tel: +37258871592

Kohtumiseni messil!

Saku Metall firmasportis ennast kahekümne kahe ettevõtte seast kaheksandaks

Juba kolmandat korda osales Saku Metall Firmaspordi spartakiaadil – seekord siis kevadspordinädalal, mille erinevate alade võistlused toimusid 22-26. aprillini.
Saku Metalli turundusjuhi Reili Kaibaldi sõnul on tore, et Firmaspordis spartakiaadidel saavad ennast proovile panna väga erinevate alade ja sportliku taustaga inimesed. „Eriti lahe on see, et treenima hakatakse töökaaslastega juba tükk aega enne võistlusi. Kuna talv ning suvi on juba ettevõttes muude traditsiooniliste sportlike sündmustega kaetud, ongi kevad- ja sügisspartakiaad ajaliselt sobivaimad, et töötajad mugavustsoonist välja tuua,“ lisas ta.
Ka seekord leidus osavõtjaid keeglisse, nooleviskesse, malesse, trepijooksule ja laskmisse. Esimest korda pandi võistkond välja ka curlingus ning ergomeetrite kolmevõistlusele komplekteeriti lausa kolm kolmeliikmelist segavõistkonda. Kokkuvõttes oligi kabe ainuke ala, kuhu soovijaid ei leidunud.
Parimatest väärib märkimist Marko Mets meeste keegli 18-nes (kokku 81 meest) ning Kristiina Sündema – naiste 15-nes (kokku 55 naist).
Laskmises saavutas parima tulemuse meestearvestuses Andres Jahimees, kes oma nime vääriliselt üheksanda koha välja sihtis. Naiste parim tulemus – viieteistkümnes koht läks Johanna-Kristina Väätile.
Väga palju üldfüüsilist tugevust ja võhma nõudnud trepijooksul oli kõige edukam Gert Gordejev, kes M30 klassis end lausa neljandaks võitles, naistest vastupidavaimad olid Katrin Laikre ja Grete Villemi, vastavalt N40 klassis üheksas ja N klassi üheteistkümnes.
Kõige paremini esineti nooleviskes, kus meeste arvestuses tõi hõbemedali koju Ivica Tremljan ning supertulemuse tegid ka Margus Liivik (8.) ning Aivar Kask (18. koht). Naistest oli kõige täpsema käega taas Kristiina Sündema: 15. koht.
Katrin Laikre, Saku Metalli finantsjuht, spordientusiast ja spartakiaadi üks firmasisestest eestvedajatest: “Väga tublid olid kõik, kes ennast kevadspartakiaadil proovile panid, sest kõige olulisem selle sarja puhul on eelkõige uute spordialade katsetamine ning hea meeskonnavaimu loomine. Kui esimest korda spartakiaadile tulles tuli kolleege osalemiseks päris palju julgustada, siis nüüd juba piisas väikesest innustamisest 😊.“
Aitäh Firmasport! Järgmiste kohtumisteni!

Ergomeetrite kolmevõistluse mees- ja naiskonnad
Gert Gordejev - trepijooksu M30 neljas
Gert Gordejev – trepijooksu M30 neljas
Paremal Ivica Tremljan - meeste hõbe nooleviskes
Paremal Ivica Tremljan – meeste hõbe nooleviskes
Saku Metalli trepijooksu tiim
Saku Metalli trepijooksu tiim

saku_metall_firmasport_kevadspartakiaad_2019

Fotod: Ardo Säks

Rohkem pilte ja uudiseid Firmaspordi kodulehelt:  https://www.firmasport.ee/galerii/
Rohkem pilte ja uudiseid Firmaspordi FB lehelt: Firmasport Facebook