• et
  • en
  • ru
  • fi
  • sv
Otsi kodulehelt
Close

Otsi kodulehelt

Andres Kangur valiti Saku Metall Uksetehase uueks tegevjuhiks alates 5. veebruarist 2024.

Andres Kanguri taust

Andres Kangur toob Saku Metalli kaasa ulatusliku juhtimiskogemuse erinevatest valdkondadest, sealhulgas tootmine, müük, kvaliteet ja laoprotsessid. Andres tuleb Saku Metalli ühest Eesti tuntud tootmisettevõttest Lindab AS, kus ta viis tootmisjuhi rollis sisemised protsessid uuele tasemele, keskendudes samal ajal maine tugevdamisele ja usalduse loomisele koostööpartneritega.

Aastatel 2016–2021 töötas Andres Pneumacon OY müügijuhina Baltikumis. Aastatel 2013–2015 täitis ta mitmesuguseid juhtivaid rolle Ericsson AS-is tootmise ja NPI valdkonnas. Andres omab magistrikraadi tööstustehnikas ja juhtimises ning bakalaureusekraadi mehhatroonikas, mõlemad omandatud TalTechis – Tallinna Tehnikaülikoolis.

Sõnum Saku Metall Grupi nõukogult

Täname kolm aastat Saku Metall Uksetehast juhtinud Kaupo Krulli pikaajalise koostöö eest, tunnustame tema panust ja pingutusi.

’’Andres on tuntud oma laialdase juhtimiskogemuse ja insenerialaste teadmiste poolest. Teda peetakse tugevaks juhiks, kes on professionaalne, arengule orienteeritud, strateegiliselt võimekas ja edukas igas väljakutses, mille ta ette võtab.’’ iseloomustab Kristiine Kadak, nõukogu esimees, uut Uksetehase tegevjuhti.

’’Teeme omalt poolt kõik, et üleminek oleks võimalikult sujuv, nii ettevõtte siseselt kui ka klientidele ja koostööpartneritele. Nõukogu ootus Andres Kangurile on juhtida ettevõtet edukalt, suurendada turuosa sihtturgudel ning arendada ja hoida meie inimesi.’’ lisas Kristiine.

Andrese esmased plaanid Saku Metall Uksetehases

“Juba enne uuel positsioonil alustamist tutvusin Saku Metall Uksetehase olukorraga. See ettevalmistus on juba aidanud genereerida mõtteid, ideid kuidas parendada protsesse. Loomulikult tuleb teha veel palju tööd, et saada täielik ülevaade ettevõtte nüanssidest ja väljakutsetest. Järgnevate nädalate jooksul on rohkelt võimalusi suhtlemiseks, aruteludeks ja planeerimiseks tiimiga. Ettevõtte arengupotentsiaal on suur ja tehniline pädevus on tugev selle potentsiaali realiseerimiseks.’’ Rääkis Andres ettevalmistusperioodist.

’’Eesmärk on jätkuvalt olla parim võimalik partner oma klientidele ning ka edaspidi pakkuda turvalisi ja kestvaid ukselahendusi, mille poolest Saku Metall tuntud on.” Lisas Andres lõpetuseks.

Tagasi