• et
  • en
  • ru
  • fi
  • sv
Otsi kodulehelt
Close

Otsi kodulehelt

Spordinädala Sügisspartakiaad 2019 ja Saku Metall taaskord tublil 6. kohal

Juba traditsiooniks on saanud Saku Metalli osalemine kahel Firmaspordi spartakiaadil – kevadel ja sügisel. Nii ka seekord kui Spordinädala raames toimus 23-27. septembril Sügisspartakiaad, mis pakkus taaskord põnevust,  rohkelt emotsioone ning enda proovile panekut uudsete aladega.
Kui peale esmaspäevast pokkerit troonis Saku Metall üldarvestuses ettevõtete nimekirja esimesel, pärast vibulaskmist kohal ning nädala keskel peale kardisõidu võistlust kolmandal, tulid lõpupoole mängu siiski enam mitte nii soosivad alad.
Pokkeri esikoha eest peab tänama eelkõige Siim Suitsevit (3.) ning Gert Gordejevit (4.), kuid kõik osalejad olid stabiilselt tublid. Vibulaskmises väärivad kindlasti kiitust Paul Villemi meeste 2. koht (95 punkti), aga ka Gert Gordejev (meeste 8.). Kardisõidu Saku Metall 1 tiimist (ainukesena ka A finaalis) tõid 56 punktiga kolmanda koha koju Gert Gordejev, Hans Villemi, Ivar Miilberg, Kaspar Peek ja Maila Vaher.
Nädala teine pool nii edukas polnud. Piljardiga platseeruti firmade lõikes neljateistkümnendaks. Sõudeergomeetri võistlustel ja ujumises saavitati mõlemas 7. koht.
Kaspar Peek (Saku Metalli tootejuht) vajas vahetult pärast sõudeergomeetri võistlust aega, et taastuda, sest pingutus oli suur. „Natukene jäi eesmärgist ikkagi puudu. Lootsin ajaks saada 3.10 ja esiviisikus olla, kuid lõpuks tuli 3.11. Natukene enne võistlust tuli Googeldada ja sai proovitud ka sõudeergomeetril. Nii kõvasti sai proovitud, et jäin haigeks, kuid täna lõpetades oli väga hea tunne ikkagi.“
Kaspar saavutas ajaga 3.11 sõudeergomeetril siiski tubli meeste 6. koha, olles Saku Metalli kõige edukam antud alal. Väga tubli oli ka Kea Karja, kes naistest 12. koha välja sõudis ja vajalikud naistepunktid koju tõi. Ujumise 50m kiireimad ajad said kirja Aron Alt (meeste 6. ajaga 29,56) ja Reili Kaibald (N40 4. koht ajaga 45,92).
Saku Metalli turundusjuht Reili Kaibald: “Firmaspordi spartakiaadide puhul tuleb valmis olla väga erinevateks katsumusteks, mis teebki võistlusnädala põnevaks ja pakub pinget kuni lõpuni. Meie ettevõttes oli juba osalejate registeerumisel näha, et oleme tugevalt kardiusku, sest moodustatud sai tervelt 4 võistkonda. Samuti andsid ka pokkerist huvitatud end suhteliselt lihtsalt üles. Küll aga nägime tublisti vaeva naisosalejate leidmisega ujumisse ning piljardisse ja sealt kogusime ka vähem punkte. Samas, selleks et võita, tuleb stabiilselt tubli olla läbi kõikide alade.”

Aitäh taaskord Firmaspordile suurepärase eestvedamise eest! Kokkuvõttes jäädi väga rahule ja sportlik nädal sai lõpetatud reedel piduliku autasustamise ning afterpartyga!

Firmaspordi Sügisspartakiaad’19/fotod: Ardo Säks

Tagasi