• et
  • en
  • ru
  • fi
  • sv
Otsi kodulehelt
Close

Otsi kodulehelt

Saku Metall firmasportis ennast kahekümne kahe ettevõtte seast kaheksandaks

Juba kolmandat korda osales Saku Metall Firmaspordi spartakiaadil – seekord siis kevadspordinädalal, mille erinevate alade võistlused toimusid 22-26. aprillini.
Saku Metalli turundusjuhi Reili Kaibaldi sõnul on tore, et Firmaspordis spartakiaadidel saavad ennast proovile panna väga erinevate alade ja sportliku taustaga inimesed. „Eriti lahe on see, et treenima hakatakse töökaaslastega juba tükk aega enne võistlusi. Kuna talv ning suvi on juba ettevõttes muude traditsiooniliste sportlike sündmustega kaetud, ongi kevad- ja sügisspartakiaad ajaliselt sobivaimad, et töötajad mugavustsoonist välja tuua,“ lisas ta.
Ka seekord leidus osavõtjaid keeglisse, nooleviskesse, malesse, trepijooksule ja laskmisse. Esimest korda pandi võistkond välja ka curlingus ning ergomeetrite kolmevõistlusele komplekteeriti lausa kolm kolmeliikmelist segavõistkonda. Kokkuvõttes oligi kabe ainuke ala, kuhu soovijaid ei leidunud.
Parimatest väärib märkimist Marko Mets meeste keegli 18-nes (kokku 81 meest) ning Kristiina Sündema – naiste 15-nes (kokku 55 naist).
Laskmises saavutas parima tulemuse meestearvestuses Andres Jahimees, kes oma nime vääriliselt üheksanda koha välja sihtis. Naiste parim tulemus – viieteistkümnes koht läks Johanna-Kristina Väätile.
Väga palju üldfüüsilist tugevust ja võhma nõudnud trepijooksul oli kõige edukam Gert Gordejev, kes M30 klassis end lausa neljandaks võitles, naistest vastupidavaimad olid Katrin Laikre ja Grete Villemi, vastavalt N40 klassis üheksas ja N klassi üheteistkümnes.
Kõige paremini esineti nooleviskes, kus meeste arvestuses tõi hõbemedali koju Ivica Tremljan ning supertulemuse tegid ka Margus Liivik (8.) ning Aivar Kask (18. koht). Naistest oli kõige täpsema käega taas Kristiina Sündema: 15. koht.
Katrin Laikre, Saku Metalli finantsjuht, spordientusiast ja spartakiaadi üks firmasisestest eestvedajatest: “Väga tublid olid kõik, kes ennast kevadspartakiaadil proovile panid, sest kõige olulisem selle sarja puhul on eelkõige uute spordialade katsetamine ning hea meeskonnavaimu loomine. Kui esimest korda spartakiaadile tulles tuli kolleege osalemiseks päris palju julgustada, siis nüüd juba piisas väikesest innustamisest 😊.“
Aitäh Firmasport! Järgmiste kohtumisteni!

Ergomeetrite kolmevõistluse mees- ja naiskonnad
Gert Gordejev - trepijooksu M30 neljas
Gert Gordejev – trepijooksu M30 neljas
Paremal Ivica Tremljan - meeste hõbe nooleviskes
Paremal Ivica Tremljan – meeste hõbe nooleviskes
Saku Metalli trepijooksu tiim
Saku Metalli trepijooksu tiim

saku_metall_firmasport_kevadspartakiaad_2019

Fotod: Ardo Säks

Rohkem pilte ja uudiseid Firmaspordi kodulehelt:  https://www.firmasport.ee/galerii/
Rohkem pilte ja uudiseid Firmaspordi FB lehelt: Firmasport Facebook

Tagasi